Toidukoolitused ja kokanduskursused ühiskokkamisega

Luues maitseid ja ühiseid hetki

Ühiskokkamine Lootsis

Ühiskokkamine pakub meelelahutuslikku ja harivat võimalust veeta aega koos sõprade, kolleegide või perega. Sündmuse meeleoluka kulgemise eest seisab hea Toiduakadeemia meeskond koka ja teenindaja näol. Üritus algab meie koka sissejuhatusega, kus tutvustatakse menüüd ning jagatakse osalejad meeskondadesse. Iga meeskond saab ülesandeks valmistada üks käik menüüst. Meie kokk juhendab ja vajaduse korral abistab toidu valmistamisel ja serveerimisel. Ja olge hoiatatud! Kooskokkamine ei paku mitte ainult uusi teadmisi ja suurepäraseid maitseid, vaid võimaldab vabas ja vahetus õhkkonnas õppida tundma oma kolleege või veeta kvaliteetaega sõpradega. Teile jääb puhas kokkamise rõõm ja meile mustad nõud! 
Keskmine hind inimese kohta neljakäigulise menüü korral on 80+km, kuid lõplik hind sõltub külaliste arvust.

Ühiskokkamine vabaõhumuuseumis

Tallinna kesklinnast kõigest 15-minutilise sõidu kaugusel asub imeline paik - meile kõigile tuntud ja teatud Eesti Vabaõhumuuseum. Selles tõeliselt looduskaunis kohas asub hubane püstkoda, mille südameks olev elav tuli toob alati inimesed enda ümber kokku, seda nii sumedal suveõhtul kui ka talvel keset paksu lumesadu. Aastaringselt tegutsevasse Toiduakadeemia Püstkotta mahub lahedalt istuma kuni 30 inimest ning suviste väliürituste puhul saab lisatelgi näol korraldada üritusi kuni 100 inimesele. Oleme valmis korraldama firma suvepäevasid, pulmasid, sünnipäevi, grillkoolitusi ja meeskonnaüritusi. Ürituse vormiks on võimalik valida kas ühiskokkamise või koka poolt valmistatud õhtusöögi vahel. Püstkoja juures asub väliköök, mis on varustatud erinevate grillidega (keraamiline, gaasigrill, suitsuahi ja Ofyr grill) mille peal valmivad kõik kuumad road. 
Keskmine hind inimese kohta neljakäigulise menüü korral on 85+km, kuid lõplik hind sõltub külaliste arvust.

Sommeljeega köögis

Sommeljeega köögis on hoogne ja vaimukas ühiskokkamine, mille käigus saate uusi teadmisi nii toidu- kui joogimaailmast. Õhtu lõppedes oled kordi teadlikum sellest, kuidas toidu juurde veini valida ning kuidas toidu valmistamisel veini kasutada. Meie särav meie kokk-sommeljee jagab teiega põnevaid lugusid spetsiaalselt menüü juurde valitud veinidest. Näiteks kas teadsid, kuidas mullid pudelisse saavad või kuidas on võimalik, et tumedatest viinamarjadest saab valget veini? Sommeljeega köögis sobib suurepäraselt nii sünnipäevade kui ka muude tähtpäevade tähistamiseks täiskasvanutele ja on sobilik nii algajale kui edasijõudnud veinisõbrale. Pakett sisaldab neljakäigulist menüüd ja sobitatud veine. Piduliste seltskonnalt ootame vaid rõõmsat meelt! Ja kui sellega ongi alguses probleeme, siis õhtu lõpuks on hea meeleolu garanteeritud!
Hinnastus sommeljeepaketi korral on keskmiselt 115+km inimese kohta, kuid sõltub ka veinide valikust ning inimeste arvust.

Seminaripäev

Vajad vaheldust? Astu rutiinist välja ja pea oma koosolek, seminar või koolitusmeie juures. Toiduakadeemia keskkond soosib uute ideede teket. Valida saab erinevate ruumide vahel ning kogu esitlustehnika on mugavalt kohapeal olemas. Seminaripäeva lõpetuseks on kirsiks tordil ühine meeskondlik toidukoolitus, mille käigus valmistatakse koos maitsev õhtusöök. *Kui õhtune ühiskokkamine ei mahu kuidagi päevakavasse, saame selle asemel pakkuda ka lühendatud menüüga lõunast toidukoolitust. Kõikides meie ruumides on wifi ning võimalus kasutada videoprojektorit, 52-tollist ekraani ja pabertahvlit.
Keskmine hind inimese kohta, mis sisaldab hommiku- ja lõunasööki ning õhtust toidukoolitust, 120+km inimese kohta, kuid lõplik hinnastus sõltub ruumide rendi pikkusest ja toitlustuse valikust.

Lisateenused

Lisaks kokkamisele aitame kokku panna ka üritusega sobivat meelelahutusprogrammi. Antud teenuseid on võimalik liita meie põhiteenusega; kahjuks ei vahenda me neid eraldiseisvana.