fbpx

Toiduakadeemia on gastronoomiline kohtumispaik, kus saab ühendada meeldiva kasulikuga. Aitame läbi viia koosolekuid, meeskonnakoolitusi, kliendisündmusi, sünnipäevi, firmapidusid ja ärikohtumisi koos meeldejääva söögitegemisega. Toiduakadeemia ühiskokkamistel ei jää keegi kõrvaltvaatajaks: kõik saavad maitsvate roogade valmistamisel ise kaasa lüüa.

Meie suur saal mahutab kuni 30 inimest, lõkkesaal kuni 24 inimest ja väike saal kuni 14 inimest. Kõiki saale korraga kasutades, saame suurepäraselt hakkama 70 osalejaga sündmustega.

Looduses aga linnas ehk meie püstkoda Eesti Vabaõhumuuseumis on Toiduakadeemia uusim gastronoomiline kohtumispaik, kuhu mahutame lahedasti 30 inimest aga saame vastuvõtta ka suuremaid seltskondi.

Tutvustav video (siseruumid)
Tutvustav video (Püstkoda)

Toiduakadeemia ruumid

Püstkoda - Eesti Vabaõhumuuseumis

Mahutame kuni 30 osalejat, suurema seltskonna puhul erilahendused.
Köök: kõik toidud valmivad Ofry grillil, mis on spetsiaalselt disainitud seltskondlikuks kokkamiseks.
Teenindus: professionaalne kelner.
Joogid: vesi, kohv ja tee. Muud joogid vastavalt hinnakirjale.

Tallinn - suur saal

Saal mahutab kuni 30 osalejat.
Köök: viis kodukööki koos kõige vajalikuga.
Saalis: WiFi, videoprojektor, ekraan, pabertahvel.
Teenindus: professionaalne kelner.
Joogid: vesi, kohv ja tee. Muud joogid vastavalt hinnakirjale.

Tallinn - väike saal

Saal mahutab kuni 14 osalejat.
Köök: kaks kodukööki koos kõige vajalikuga.
Saalis: WiFi, 52-tolline ekraan, pabertahvel.
Teenindus: professionaalne kelner.
Joogid: vesi, kohv ja tee. Muud joogid vastavalt hinnakirjale.

Tallinn - lõkkesaal

Saal mahutab kuni 24 osalejat.
Köök: viis kodukööki koos kõige vajalikuga.
Saalis: WiFi, videoprojektor, ekraan, pabertahvel.
Teenindus: professionaalne kelner.
Joogid: vesi, kohv ja tee. Muud joogid vastavalt hinnakirjale.

Meeskond

Toiduakadeemia müügijuht

Silver Elvest

Müügijuht

silver@toiduakadeemia.ee

+372 57 70 25 70

Anniki Lillepuu

Teenindusjuht

anniki@toiduakadeemia.ee

+372 56 57 35 53

Kokk-koolitaja

Urmas Tiigivee

Kokk-koolitaja

urmas@toiduakadeemia.ee

+372 53 43 05 62

Kokad

Kliendid kiidavad

Kogu meie kollektiivi poolt üks suur suur kummardus, meie õhtu oli lihtsalt SUPER! Kogu Toiduakadeemia meeskond, kelle seltsis me õhtu veetsime, oli väga tore, professionaalne, lõbus ja väga kaasahaarav. Saime juurde palju teadmisi ja kogemusi, kõhud said täis imemaitsvaid toite ja mis kõige tähtsam – saime kõik väga hea tuju ja emotsiooni. Külastame Teid kindlasti veel!

Kristin Allik

Assistent, Kühne + Nagel

See oli väga tore üllatuslik kogemus. Tähistasime Toiduakadeemias oma meeskonnaga suure projekti lõpetamist. Julgen Toiduakadeemiat küll oma sõpradele reklaamida. Koht ja sisekujundus on väga hea. Toit oli superhea, samuti meid juhendanud kokk ja teenindus oli meeldiv. Absoluutselt palju parem kui õhtusöök restoranis!

Bo Henriksson

ABB Balti riikide juht

Külastades Toiduakadeemiat rahvusvahelise (Läti, Leedu, Soome, Eesti) seltskonnaga, kogesime midagi enneolematut. Siiani ei ole kunagi meie seltskond omavahel nii palju suhelnud kui sellel üritusel. Osav peakokk Tarvo suutis 24-pealise inimestehulga üles sulatada ja koos tööle panna. Lisaks üheskoos kokkamisele kohtuti pika laua taga, kus 5-käiguline õhtusöök oli vapustavalt maitsev. Täname väga Toiduakadeemia tervet tiimi ning soovitame kindlasti rahvusvahelistele seltskondadele üksteisega paremini tutvumiseks just seda kohta.

Kadri Veisner

Tallinna Tööstushariduskeskuse õpetaja ja moespetsialist

Toiduakadeemia on firmaürituste korraldamiseks igati hea koht, kuna kõik meeskonnaliikmed tundsid end ühisesse tegevusse kaasatuna. Lisaks suuremale ühtsustundele saime ürituselt kaasa palju inspireerivaid näpunäiteid sellest, kuidas ise igapäevaselt köögis efektiivsemalt toimetada. Ja kõige toredam oli õhtu lõpuks enda tehtud isuäratavad road ka ära süüa ning õdusas keskkonnas koos muljetada ja saadud elamusi jagada. Valminud road olid tänu professionaalide abile ja nõule tõepoolest ülimaitsvad. Soovitame Toiduakadeemiat meeskonnaürituste korraldamise jaoks teistelegi toiduhuvilistele.

Kristel Karjus

DNB, Partnersuhete juht

Toiduakadeemia vahvad inimesed – loote väga meeldiva õhkkonna, nii teie endi kodus (Toiduakadeemias) kui ka väljaspool, kuhu kliendil vaid soov on teid appi paluda, et korraldada tore ühiskokkamine. Teiega koos saavad kokku töö ja rõõm. Tööjaotus on hästi läbi mõeldud ja suurepärased toidud valmivad justkui iseenesest. Kaasa annate maitsvad uued retseptid ja boonusena lihtsad nipid toidu valmistamiseks, mis leiavad edaspidi rakendust kõigi osaliste kodudes. On olnud rõõm osa saada nii Toiduakadeemias korraldatud õhtusöögi valmistamisest kui ka üritusest meie endi välja valitud puhkekeskuses, kus üheskoos valmis rikkalik grill-õhtusöök. Suur-suur aitäh teile!

Kristiin Tael

R-Kiosk, raamatupidaja

Meie kliendid