fbpx
Sünnipäev Toiduakadeemia püstkojas
Sünnipäev Toiduakadeemia püstkojas
Previous
Next

Meeleolukas ja lõbus

Linnas ja looduses

Värske ja imemaitsev

Tahaks pidada oma sünnipäeva looduses ?!

Tahaks head asukohta aga mitte päris linnas.

Tahaks häid maitsed aga ei tahaks seda kõike ise teha?

Toiduakadeemia püstkoda on gastronoomiline kohtumispaik vabas õhus! Siin on Sul aega nautida koosolemist, häid maitseid, õdusat keskkonda ja mõõtmatus koguses värsket õhku.

MEIE POOLT ON SULLE:

meeldiv teenindus ja rõõmsameelne  kokk Sinu seltskonnas

värsked toorained ja võimalus kokkamisel kaasa lüüa

joogid vastavalt Sinu soovile ja maitsele

elav tuli ning hubane olustik püstkojas.

BRONEERI OMA SÜNDMUS NÜÜD!

Püstkoja võimalused

 • Olustik

  Asume Eesti Vabaõhumuuseumis. Peaväravast rahulikult kõndides, jõuad meieni 15 minutiga. Kerase platsil leiad meie püstkoja. Mida enamat on mõnusaks olemiseks vaja kui veidi mugavust, elavat tuld, head toitu ja toredat seltskonda. Seltskonna tood Sina, kõik muu on meie poolt. Ja kui peaks külm olema, siis soojendavad Sind ja Sinu külalisi meie villased pleedid.

 • Abivalmis meeskond

  Sind võtavad vastu rõõmsameelne teenindaja ja toimekas kokk-koolitaja. Meie professionaalne, abivalmis ja pikaajalise kogemusega meeskond teeb kõik selleks, et sünnipäev päev kulgeks meeleolukalt ja et kõik Sinu külalised tunneksid end suurepäraselt.

 • Lisavõimalused

  Soovi korral on Sul hea võimalus tellida lisaks Vabaõhumuuseumi poolt pakutavaid teenuseid (hobusõit, jalgratta laenutus, giidiga ekskursioon) Kui soovid oma erilist päeva kaunitele fotodele mälestuseks jäädvustada, leiame Sulle ka professionaalse fotograafi.

Hea keskkond

Kliendid kiidavad

Kogu meie kollektiivi poolt üks suur suur kummardus, meie õhtu oli lihtsalt SUPER! Kogu Toiduakadeemia meeskond, kelle seltsis me õhtu veetsime, oli väga tore, professionaalne, lõbus ja väga kaasahaarav. Saime juurde palju teadmisi ja kogemusi, kõhud said täis imemaitsvaid toite ja mis kõige tähtsam – saime kõik väga hea tuju ja emotsiooni. Külastame Teid kindlasti veel!

Toit oli superhea, samuti meid juhendanud kokk ja teenindus oli meeldiv. Absoluutselt palju parem kui õhtusöök restoranis!

Külastades Toiduakadeemiat rahvusvahelise (Läti, Leedu, Soome, Eesti) seltskonnaga, kogesime midagi enneolematut. Siiani ei ole kunagi meie seltskond omavahel nii palju suhelnud kui sellel üritusel. Osav peakokk Tarvo suutis 24-pealise inimestehulga üles sulatada ja koos tööle panna. Lisaks üheskoos kokkamisele kohtuti pika laua taga, kus 5-käiguline õhtusöök oli vapustavalt maitsev. Täname väga Toiduakadeemia tervet tiimi ning soovitame kindlasti rahvusvahelistele seltskondadele üksteisega paremini tutvumiseks just seda kohta.

Broneeri sünnipäev juba täna!

Lisainfo saamiseks või broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.


  Ole kursis Toiduakadeemia
  pakkumistega.

  Telli värsked uudised e-posti

  Toiduakadeemia OÜ

  TALLINNAS