JÕULUPIDU TOIDUAKADEEMIAS!

Jõulupidu Toiduakadeemias

Igal aastal sama dilemma… Kes aitaks korraldada firma jõulupidu!?
Tahaks midagi superhead süüa ja meelelahutust kah… Hubased ruumid võiksid olla, hea teenindus ja midagi uut võiks ju ka õppida? TOIDUAKADEEMIAS SAAB! Toiduakadeemia Tallinna ja Tartu kesklinnas asuvates õdusa atmosfääriga ruumides on sinu seltskonnal võimalus valmistada gurmeetoite koos Eesti tippkokkadega (jah, täpselt nii nagu kõik need ägedad köögilahingud telekas), saada uusi põnevaid kokkamisnippe ja nautida üheskoos valminud maagiliselt maitsvat mitmekäigulist õhtusööki!
Soovi korral kutsume teile kohale ka sommeljee, kes tutvustab toidu kõrvale veinimaailma saladusi ja sobitab toidu kõrvale parimaid jooke. Võta kaasa kasvõi punane vaip, ettevõtte logoga fotosein ja fotograaf!
Meie professionaalne, abivalmis ja pikaajalise kogemusega meeskond teeb kõik selleks, et teie seltskonna pidu oleks meeleolukas, toidud imemaitsvad ja boss õnnelik!

Mida kliendid meie kohta kirjutavad:
“Kogu meie kollektiivi poolt üks suur suur kummardus, meie õhtu oli lihtsalt SUPER! Kogu Toiduakadeemia meeskond, kelle seltsis me õhtu veetsime, oli väga tore, professionaalne, lõbus ja väga kaasahaarav. Saime juurde palju teadmisi ja kogemusi, kõhud said täis imemaitsvaid toite ja mis kõige tähtsam – saime kõik väga hea tuju ja emotsiooni. Külastame Teid kindlasti veel!”

“Toit oli superhea, samuti meid juhendanud kokk ja teenindus oli meeldiv. Absoluutselt palju parem kui õhtusöök restoranis!”

“Külastades Toiduakadeemiat rahvusvahelise (Läti, Leedu, Soome, Eesti) seltskonnaga, kogesime midagi enneolematut. Siiani ei ole kunagi meie seltskond omavahel nii palju suhelnud kui sellel üritusel. Osav peakokk Tarvo suutis 24-pealise inimestehulga üles sulatada ja koos tööle panna. Lisaks üheskoos kokkamisele kohtuti pika laua taga, kus 5-käiguline õhtusöök oli vapustavalt maitsev. Täname väga Toiduakadeemia tervet tiimi ning soovitame kindlasti rahvusvahelistele seltskondadele üksteisega paremini tutvumiseks just seda kohta.”

Tallinna ruumides mahutame kuni 70 osalejat, Tartus kuni 24 osalejat.
PS! Tallinnas on meil olemas ka puuküttega pitsaahi, kus kõik toidud valmivad elaval tulel! 

Broneeri firma jõulupidu kohe, sest ajad täituvad kiiresti!
Lisainfo saamiseks või broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.