fbpx

Sünnipäev

Kingi endale või sõbrale sünnipäevaks meeldiv mälestus ja tähista seda rõõmsat päeva koos parimate sõprade ja perega Toiduakadeemias. See on suurepärane võimalus oma pidu tõeliselt nautida – meie korraldame Sinu eest kõik!

Kogenud koka juhendamisel õpite koos sõprade ja perega valmistama mitmekäigulist õhtusööki. Seejärel istute lauda ja naudite koostööna sündinud roogadest saadavaid maitseelamusi. Sünnipäevalapsele kingime tähtsa päeva puhul personaalse Toiduakadeemia põlle. Sünnipäevi viime läbi nädalalõppudel reedest pühapäevani. Vahel teeme ka erandeid.

Sünnipäeva kestus  4 tundi.  Soovi korral võib pidu kesta ka kauem.

Suurde saali mahub kuni 30 sünnipäevalist, väikesesse saali kuni 14 sünnipäevalist ning lõkke saali kuni 24 sünnipäevalist. Kombineeritult mahutame ka kuni 70 osalejat. 

Ka üllatuspidude korraldamisega saame suurepäraselt hakkama, sest oleme diskreetsed ja oskame hoida saladust! Lisainfo saamiseks võtke meiega julgesti ühendust.

Meie poolt : 

  • Kokkamine Toiduakadeemia koka juhendamisel ja eestvedamisel
  • Õdusad ruumid ja kõik vajalikud vahendid
  • Sõbralik teenindus
  • Värsked toorained
  • Lauavesi, kohv, tee
  • Alkohoolsed joogid vastavalt soovile – vein, õlu, erinevad kokteilid

Pidulistelt ootame rõõmsat meelt ja vahvat seltskonda, kõik muu on meie poolt!

Lisainfo saamiseks või sündmuse broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.

Soovid pakkumist? Vastame kiiresti!

Jäta meile oma kontaktteave ja meie müügijuht võtab Sinuga ühendust, et teha Sinu vajadustele vastav pakkumine. Vastame esimesel võimalusel, tavaliselt ühe tööpäeva jooksul.