fbpx

Eraklient

Sind on eesootamas enda või kellegi lähedase sünnipäev või tahad sa hoopis tähistada oma kihlumist, pulma-aastapäeva või üleüldse… veeta koos sõpruskonnaga üks tore ja teistmoodi õhtu?

Olgu kuidas on aga igaljuhul tahad sa seekord korraldada midagi erilist, midagi sellist, mida pole varem teinud ja milles saaksid aktiivselt kaasa lüüa kõik su üritusel osalejad? Noore, vanad, väikesed ja suured?

Kui just need mõtted on sul meeles, siis haara seltskond kaasa ja sea sammud Toiduakadeemiasse!

Mis asi on Toiduakadeemia? Lühidalt öeldes on see mõnus koht, kus oskuslike ja väga sõbralike kokkade juhendamisel ning lõbusa peoseltskonna ühise kokkamise käigus saab palju nalja, õpitakse juurde uusi köögi-ja söögitarkusi ning muidugi valmivad õhtu jooksul ülimaitsvad ja mis kõige tähtsam – isetehtud toidud!

Tead ju küll seda vanasõna – ise tehtud, hästi tehtud! Meie siin Toiduakadeemias aga ütleme nii – koos tehtud, veel paremini tehtud!

Olgu, oletame nüüd, et me tuleme teie juurde Toiduakadeemiasse. Kuidas see asi seal välja hakkab nägema?

Ühesõnaga, asi on nii:

  • Toiduakadeemiasse saabumisel võtab Teid uksel vastu meie abivalmis kelner.
  • Kõiki kohaletulnuid kostitatakse põneva õhtu alustuseks meeleoluka tervitusjoogiga
  • Kooskokkamise juhatab sisse Toiduakadeemia kokk, kes tutvustab menüüd ja jagab osalejad nende huvide ning valitud retseptide põhjal tiimidesse. Tiimide esimene ülesanne on valmistada üks käik mitmekäigulisest menüüst… ja teine ning mitte vähemtähtis ülesanne, on sealjuures end hästi tunda!
  • Peakokk juhendab ja vajaduse korral abistab igal sammul, nii toidu valmistamisel aga ka serveerimisel.
  • Kelner hoolitseb kokkamiseks vajalike vahendite olemasolu eest ning täidab köögimöllus toimetava seltskonna klaase värskendava veiniga.
  • Ja siis, kui möödunud on umbes kaks tundi ning köök saanud ülihäid toidulõhnasid täis, on aeg istuda kõik koos kaunilt kaetud lauda isetehtud imehead sööki nautima!

Kelnerid toovad hõrgutised lauale ning pakuvad sinna kõrvale kas vett, teed või kohvi. Lisaks aitavad kelnerid vajadusel välja valida roa kõrvale sobiva õlu, veini või kokteili, et elamus heast toidust ja erilisest õhtust oleks täiuslik.

Kuidas tundub? Loodame, et kujutasid kõike seda oma vaimusilmas ette. Igaljuhul, ootame Sind väga Toiduakadeemiasse, et korraldada üks meeleolukas ja veidi teistmoodi õhtu, koos ühise kokkamise ja suurepärase seltskonnaga!

Kokkamiseni Toiduakadeemias!

Soovid pakkumist? Vastame kiiresti!

Jäta meile oma kontaktteave ja meie müügijuht võtab Sinuga ühendust, et teha Sinu vajadustele vastav pakkumine. Vastame esimesel võimalusel, tavaliselt ühe tööpäeva jooksul.