fbpx

Äriklient

Teinekord on hea koos kolleegide või äripartneritega kontoriseinte vahelt välja saada ja koos midagi lahedat ette võtta. Kui olete juba käinud rabamatkal, kartidega sõitmas, paintballis või üksildases metsatalus saunatamas, siis võiks vahelduse huvides proovida ära ka Toiduakadeemia ühiskokkamise.

Selleks oleme loonud äriklientidele võimaluse korraldada meie juures erinevaid tiimitugevdamise üritusi ning muid ettevõtmisi nagu firmapäevad, projektide alustamise ja lõpetamise tähistamised. Samuti on meie juurde oodatud kliendid, kes soovivad pingevabas ja sundimatus õhkkonnas arendada kliendisuhteid ning viia läbi veidike teistsuguseid seminaripäevi. Olgu eesmärk milline tahes, selge on, et kõiki osalejaid ühendab üks eesmärk – veeta koos hästi aega ja teha koos väga head süüa.

Meie kogemus ja ettevõtete tagaside sellistele üritustele on näidanud, et kui inimesed saavad koos köögis toimetades hakkama, siis saavad seda nad ka tööelus. Peale ühiskokkamist on inimesed teineteise suhtes tähelepanelikumad ja abivalmimad, sest nagu iga ettevõte vajab eduks inimeste vahelist head koostööd, siis samamoodi vajab seda ka näiteks kammkarbi või mõne muu hõrgutise valmistamine. Edukas äri ja maitsev toit on alati tiimitöö. Ja kui kõik ühiselt valmis kokatu veel lõpuks ära ka süüakse, siis ongi kõigil kõht täis, tööjutud sinna kõrvale aetud ja tuju hea.

Mida pakume:

  • Toiduakadeemiasse saabumisel võtab Teid uksel vastu meie abivalmis kelner.
  • Kõik osalejad saavad tervitusjoogi, mis annab võimaluse üksteisega põneva õhtu terviseks klaase kokku kõlistada ja samas ka veidike juttu teha.
  • Koolituse juhatab sisse Toiduakadeemia kokk, kes tutvustab menüüd ja jagab osalejad nende huvide ja jagatud retseptide põhjal meeskondadesse. Meeskonna ülesanne on valmistada üks käik mitmekäigulisest menüüst.
  • Seejärel suundume köögibokside juurde ja kokkamine võib alata! Peakokk juhendab ja vajaduse korral abistab Toidu valmistamisel ja serveerimisel. Kelner pakub veini ja hoolitseb kokkamiseks vajalike vahendite olemasolu eest.
  • Umbes kahe tunni möödudes on toidud valmis ja saab istuda lauda imehead isetehtud sööki nautima. Kelnerid toovad hõrgutised lauale ning pakuvad sinna kõrvale kas vett, teed või kohvi. Lisaks aitavad kelnerid vajadusel välja valida roa kõrvale sobiva õlu, veini või kokteili, et elamus heast toidust oleks täiuslik.

NB! Toiduakadeemias valmistatavad road võivad sisaldada allergeene. Tagamaks kõikide osalejate heaolu saab infot allergeenide kohta küsida sündmuse käigus kokalt või vaadata tooraine pakendilt.

Lisainfo saamiseks või sündmuse broneerimiseks täida palun all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha. Samuti anna meile palun teada, kui on probleeme toiduainetes sisalduvate allergeenidega, et saaksime tagada kõikide osalejate heaolu!

Soovid pakkumist? Vastame kiiresti!

Jäta meile oma kontaktteave ja meie müügijuht võtab Sinuga ühendust, et teha Sinu vajadustele vastav pakkumine. Vastame esimesel võimalusel, tavaliselt ühe tööpäeva jooksul.