Äriklient

Meelelahutuslik ühiskokkamine ei ole ainult ühine söögitegemine, vaid suurepärane võimalus tugevdada meeskonnatunnet, toetada uute meeskonnaliikmete sisseelamist  ja projekti alustamist-lõpetamist, arendada kliendisuhteid või korraldada teistsugune seminaripäev.

Sündmus Toiduakadeemias on kooslus meeldejäävast restoranielamusest ja pingevabas õhkkonnas sotsiaalsest suhtlemisest. Ühine kokkamine on parim viis inimeste liitmiseks ja koostöösuhte tugevdamiseks.

Õhtu meie juures

  • Toiduakadeemiasse saabumisel võtab Sind vastu meie abivalmis kelner.
  • Kõik osalejad saavad endale retseptid ja tervitusjoogi.
  • Koolituse juhatab sisse Toiduakadeemia kokk, kes tutvustab menüüd ja jagab osalejad nende huvide põhjal meeskondadesse. Meeskonna ülesanne on valmistada üks käik kuni viiekäigulisest menüüst.
  • Seejärel suundume köögibokside juurde ja kokkamine võib alata! Peakokk juhendab ja vajaduse korral abistab toidu valmistamisel ja serveerimisel. Kelner pakub veini ja hoolitseb kokkamiseks vajalike vahendite olemasolu eest.
  • Umbes kahe tunni möödudes on toidud valmis ja saab lauda istuda isetehtud imehead sööki nautima. Hõrgutiste kõrvale pakume teed-kohvi ja soovi korral ka veini, õlut või kokteile.
  • Kelnerid toovad toidu lauda ja aitavad valida sobiva joogi.

Meelelahutuslik ühiskokkamine annab suurepärase toiduelamuse, meeldivad emotsioonid, uued oskused ja retseptid edaspidiseks praktiseerimiseks.

Toiduakadeemias valmistatavad road võivad sisaldada allergeene. Tagamaks kõikide osalejate heaolu saab infot allergeenide kohta küsida sündmuse käigus kokalt või vaadata tooraine pakendilt.

Lisainfo saamiseks või sündmuse broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.